به گزارش اردستان سلام، علی طاهری ظهر پنج شنه در حاشیه بازدید از پروژه های ورزشی حوزه فوتبال در شهرستان اردستان اظهار داشت: اولین بازدید هیئت فوتبال جدید استان اصفهان است که از شهرستان اردستان در حال انجام است و در برنامه کاری و بازدید شهرستان ها و هیئت های فوتبال مشکلات آنان مورد بررسی قرار می گیرد.

وی افزود: مهمترین دغدغه شهرستان‌های استان اصفهان و در هیئت فوتبال دیده نشدن شهرستان‌ها  در چند سال گذشته بوده و یکی از هدف‌های اصلی ما در هر شهرستان این است که حضور فیزیکی داشته باشیم و از نزدیک با امکانات شهرستان در خصوص رشته فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی آشنا شویم و نقاط ضعف و قوت هیئت ها مورد بررسی قرار گیرد تا توانیم با دیدار مسئولان برنامه‌ریزی‌های خوبی را جهت ارتقاء سطح دانش مربیان، داوران و موضوع فوتبال، فوتسال و ساحلی در حوزه خواهران و برادران داشته باشیم.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: زیرساخت‌ها و سخت‌افزاری حوزه فوتبال در شهرستان اردستان مهیا است و تنها مشکل آن‌ها موضوع اسپانسری و مسائل اقتصادی است که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و مهمترین و اصلی‌ترین موضوع پرداختن به رشته ورزشی فوتبال موضوع زیرساخت‌ها است که این زیرساخت در اردستان فراهم است که با یک تعامل بین شهرستان اردستان و استان و مسئولین می‌توان شاهد اتفاق‌های خوبی در چهار سال آینده بود.

 وی ابراز داشت: در حال حاضر دو تیم فوتبال سپاهان و ذوب آهن در لیگ برتر حضور دارند و چند باشگاه خصوصی هم فعالیت‌هایی را دارند و یکی از کارهای خوبی که در استان اصفهان باید انجام شود فعال شدن نمایندگان فوتبال شهرستان‌ها هستند که در لیگ‌های یک و دو باید حضوری فعال داشته باشند.

طاهری بیان کرد: آکادمی فوتبال، فوتسال آقایان و خواهران در شهرستان اردستان راه‌اندازی می‌شود که از طرف تیم باشگاه ذوب آهن این کار انجام می‌شود و با تعاملی که وجود دارد هر کدام رده‌ها که پتانسل آن را داشته باشند آکادمی برای آنان فعال می‌شود.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان بیان کرد: در حال حاضر فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی در استان اصفهان وضعیت خیلی خوبی دارد و در فوتبال آقایان و دو تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر حضور دارند و فوتسال بانوان هم فعال است و در فوتبال ساحلی هم حضوری موفق دارند.

وی ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا تأکید کرد: ما باید زندگی کردن با کرونا را یاد بگیریم و نمی‌شود که همه فعالیت‌های ورزشی را تعطیل کنیم چرا که به جامعه ضرر جبران‌ناپذیری می‌رساند و مردم هم رعایت می‌کنند و زندگی کردن با کرونا را یاد گرفته‌اند و در حال حاضر هم ۲۴هیئت فوتبال فعال در استان اصفهان وجود دارد.

طاهری گفت: تعامل خیلی خوبی بین مسئولان شهرستان اردستان و هیئت فوتبال وجود دارد و با توجه به موضوع زیرساخت‌های شهرستان اردستان اردستان می‌تواند در استان از جایگاه فوتبال خوبی برخوردار باشد و از آن‌ها حمایت ویژه‌ای را داریم و با راه‌اندازی آکادمی فوتبال می‌توانیم سطح فوتبال شهرستان اردستان را ارتقا دهیم و رئیس هیئت فوتبال شهرستان اردستان باید از بازیکنان فوتبال خواسته‌های بزرگ داشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان بیان کرد: شهرستان اردستان در حوزه فوتبال بستری آماده‌ دارد و متولیان آن باید در کنار فوتبال استان هیچگونه دغدغه‌ای را در حوزه ورزش قهرمانی، آکادمی و استعدادیابی اصلا نداشته باشد و بتوانند فوتبال را در شهرستان اردستان زنده کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به بازیکنان، داوران و مربیان خوبی که در شهرستان اردستان وجود دارد می‌توانند در کشور حرفی برای گفتن داشته باشند و این اطمینان خاطر را می‌دهم که به همه شکل آن‌ها را پشتیبانی می‌کنیم و تعامل خیلی خوبی با شهرستان‌ها وجود دارد.

واحد روابط عمومی
۲ بهمن ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.