به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال عصر امروز در مراسم تجلیل از بهترین‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اصفهان اظهار داشت: در این چند سال در جشن‌های برترین‌های زیادی را شرکت کردم، اما در مراسم امروز بسیاری از پیشکسوتان، مربیان و همبازیان و حتی بچه محل‌های من حضور دارند و حضور در این برنامه برای من جای خوشحالی دارد.

وی تصریح کرد: مراسم برترین‌ها یعنی با هم بودن و در این مراسم‌ها باید دور هم جمع شویم و از یکدیگر یاد کنیم. فوتبال تشکیلات بسیار بزرگی است که بزرگ‌ترین همایش‌های انسانی را تشکیل می‌دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: بیش از ۴۵ میلیون نفر از طریق گیرنده‌ها فوتبال را تماشا کرده و انتقادات خود را اعلام می‌کنند و این در حالی است که هنوز پاسوز انتقادات وارده بر فینال جام حذفی هستیم.

وی ادامه داد: فوتبال با هیچ پدیده‌ای در جامعه قابل مقایسه نیست. در هفته جاری ۳ بار برای رشته فوتبال به مجلس رفته‌ام و باید از کیان فوتبال دفاع کنیم.

تاج گفت: البته ایراداتی نیز به برگزاری این مراسم وارد است، اما همین دید و بازدید‌ها بسیار مهم و موثر است. احترام به بزرگان فوتبال مهم است و این احترام ثمرات به‌سزایی دارد.

وی با بیان اینکه فوتبال اصفهان همیشه جزو بهترین‌ها در سطح کشور است، گفت: در بخش بانوان نیز پیشرفت‌های زیادی داشتیم و بسیاری از بازیکنان ملی‌پوش در رده‌های مختلف از استان اصفهان هستند و در بخش فوتبال ساحلی نیز بازیکنان و مربیان زیادی فعالیت می‌کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به این‌که فوتسال اصفهان سهم به‌سزایی در تیم ملی ایفا می‌کند و در این رشته تیم سوم جهان هستیم، اظهار داشت: در گذشته در فوتبال اصفهان نزدیک به ۱۵ تیم قوی وجود داشت، اما در حال حاضر فوتبال در اصفهان فقط به سپاهان و ذوب‌آهن خلاصه شده است که سپاهان نایب قهرمان لیگ شده و ذوب‌آهن نیز به مرحله بعدی رقابت‌های آسیایی صعود کرده است.

وی گفت: در رشته فوتبال هم‌اکنون بیستم جهان و اول آسیا هستیم که این امر بسیار مهم است. باید ساختمان اداری هیئت فوتبال اصفهان تأسیس شود که در این امر از سایر شهر‌های کشور عقب است.

تاج تصریح کرد: در فدراسیون فوتبال کمپی تأسیس شده است که در آسیا بی‌نظیر است که دارای چند زمین چمن طبیعی و مصنوعی، هتل، استخر، ساختمان پک و … است و مبالغی که از فیفا و AFC دریافت کردیم هزینه ساخت این مجموعه شده است.

واحد روابط عمومی
۳۰ خرداد ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.