به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: بازی فردا بعد از یک وقفه دو ماهه برای ما می‌تواند جذاب باشد، چون تعطیلات از نظر روحی و ذهنی تیم را به‌هم می‌ریزد و خسته‌کننده است. آلومینیوم اراک در شش هفته گذشته شکستی متحمل نشده است و ساختار خوبی دارد. زمانی که این تیم در دفاع تجمع می‌کند می‌تواند از ضدحملاتش استفاده کند. آنها تیم بابرنامه‌ای هستند، اما ما هم تمرینات خوبی را برگزار کرده‌ایم. ما میزبان هستیم و برای اینکه به جایگاه‌های بالاتری برسیم، انگیزه زیادی داریم که بازی را بتوانیم به سود خودمان تمام کنیم.

وی در مورد اینکه تیمش به نسبت آخرین بازی قبل از تعطیلات چه تغییری کرده است، یادآور شد: هدف‌مان این است که به بالای جدول بیاییم، ولی حفظ تیم در تعطیلات سخت بود. سعی کردیم بازی‌های دوستانه برگزار کنیم و تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم. بازی اول پس از تعطیلات مشکلاتی را به لحاظ بدنی ایجاد می‌کند، اما امیدواریم فردا این اتفاق نیفتد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان راجع به برپایی اردوی تیم‌های مختلف در خارج از کشور گفت: شرایط از نظر روحی برای تیمی که اردوی خارج از کشور داشته باشد، به مراتب بهتر است. ما به خاطر مشکل بودجه‌ای اردوی خارج از کشور و حتی خارج از شهرستان هم نداشتیم. باشگاه سعی می‌کند مشکلات را برطرف کند. سعی کردیم با تیم‌های خوبی بازی کنیم، از جمله سپاهان و گل‌گهر سیرجان. با تیم‌های لیگ یک و دو مثل سپاهان نوین هم بازی کردیم که این دیدارها نیز به ما کمک کرد. آماده بازی فردا هستیم تا سه امتیاز را بگیریم.

تارتار در واکنش به اظهارات مهدی محمدنبی نایب رئیس فدراسیون فوتبال که گفته بود هنوز قرارداد سیستم کمک داور ویدئویی VAR امضا نشده است، گفت: امیدوارم حضور VAR حداقل به عمر ما قد بدهد و تصمیمی که گرفته شده است، عملی شود! من از این می‌ترسم که VAR را نبینیم. همه‌اش شعار است و امیدوارم مسئولان به این مسئله جدی فکر کنند، چرا که فوتبال ما، داوران، بازیکنان و مربیان از نبود این سیستم لطمه خورده‌اند. این قضیه شوخی نیست که یک بار بگویند نیم‌فصل وارد می‌شود و یک بار دیگر عنوان کنند به سال بعد هم نمی‌رسد. نبود VAR به فوتبال ما لطمه می‌زند.

وی در پایان گفت: خیلی وقت است هواداران‌مان را در ورزشگاه ندیدیم و بازی‌ها جذابیت لازم را ندارد. امیدوارم مشکلات برطرف شده و تماشاگران به ورزشگاه بیایند چون حضورشان لذتب‌خش است.

واحد روابط عمومی
۲۷ آذر ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.