به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اظهار داشت: از هواداران درخواست دارم که فردا ما را تنها نگذارند، دربی حساسی است و احتیاج به ۳ امتیاز بازی داریم، دوست داریم ورزشگاه طوری باشد که رنگ سبز بیشتر باشد و ما میزبان باشیم.

وی ادامه داد: این بازی هم مانند بازی‌های دیگر سخت و جذاب است، دربی شهر اصفهان همیشه جذابیت‌های خاص را داشته و از دربی‌های تهران قشنگ‌تر است زیرا تیم‌ها برای بردن تلاش می‌کنند اما در تهران اولویت این است که بازنده نباشیم؛ یک تیم برای قهرمانی و یک تیم برای جایگاه مناسب بسته شده است و هیچ استرسی وجود ندارد، تیم‌ها برای بردن تلاش می‌کنند و امیدوارم برنده بازی ما باشیم.

تارتار خطرنشان کرد: مصدومیت بازیکنان ما در این هفته‌ها ما را اذیت می‌کند، باقرپسند را از دست دادیم، آرمان اکوان و مسعود ابراهیم‌زاده را نخواهیم داشت، کیفیت بد زمین انزلی سبب مصدومیت بازیکن ما شد؛ سایر بازیکنان در شرایط خوبی هستند و انگیزه بالایی برای بازی فردا دارند و آماده هستیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد تساوی در همه دیدار‌ها گفت: ۴ مساوی داریم که در ۲ بازی می‌توانستیم برنده باشیم، در تبریز در دقیقه ۹۷ گل مساوری را خوردیم، تیم منسجمی هستیم و به راحتی نمی‌بازیم و سال قبل در ۴ هفته ابتدایی ۲ باخت داشتیم، نباختن برای تیمی که می‌خواهد آینده خوبی داشته باشد، مهم است.

وی در مورد احسون عنوان کرد: این بازیکن دیرتر به ما اضافه شد اما بازیکن باکیفیتی است، بازی‌های سنگینی داشتیم و استراتژی دفاع و جنگیدن داشتیم، احسون از نظر تهاجمی خوب است و در آینده به ما کمک خواهد کرد؛ در هفته گذشته شرایط زمین طوری بود که نمی‌توانستیم بازی فانتزی کنیم اما می‌توانستیم برنده هم باشیم.

تارتار در مورد جذب بیدوف گفت: دارکو بیدوف با ما قرارداد نداشت و بازیکن آزاد بود، با توجه به این‌که بازیکنان دیگری مدنظر داشتیم، سراغش نرفتیم، باقرپسند آسیب دید و نیاز به مهاجم داشتیم و با همکاران صحبت کردیم و بیدوف را جذب کردیم.

واحد روابط عمومی
۱۳ شهریور ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.