هیئت فوتبال استان اصفهان

Isfahan Football Association

تارتار: پیکان به دنبال اشتباهات ما بود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پس از دیدار با ‌پیکان اظهار داشت: دوست داشتیم مقابل هواداران این برد را جشن بگیریم، امیدوارم هواداران برای کسب این برد خوشحال باشند؛ اگر بعد از ۶ بازی می‌باختیم شرایط بحرانی می‌شد، در این سال‌ها که کار می‌کنم چندین بار در شرایط سخت به پیکان خوردیم.

وی افزود: پیکان در نیمه اول به دنبال اشتباه بازیکنان ما بود که خوشبختانه بچه‌های ما توانستند چند اشتباه کوچکی هم انجام دادند را جبران کنند.

تارتار تصریح کرد: با توجه به تساوی بازی‌های گذشته در نیمه دوم استرس در ساق پای بازیکنان احساس می‌شد و نگران بودیم که ۳ امتیاز را از دست ندهیم.

سرمربی ذوب‌آهن ادامه داد: اگر در ضدحملات بهتر عمل می‌کردیم، می‌توانستیم اختلاف را افزایش دهیم؛ در نیمه اول برتری از آن ما بود، پیکان در نیمه دوم احساسی بازی کرد چون همه چیز را از دست رفته می‌دید.

وی با بیان این نکته که موقعیت خاصی به پیکان ندادیم، خاطرنشان کرد: دفاع منسجمی‌ داشتیم، از بازیکنان که بسیار زحمت کشیدند تشکر می‌کنم، امیدوارم در بازی‌های بعدی نیز همین روند را ادامه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *