به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، ادسون تاوارس، سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در نشست خبری پس از دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: وقتی بازی ۲ بر صفر برده به مساوی تبدیل می‌شود، خوشحال نیستم؛ قطعاً اگر ۳ امتیاز را می‌گرفتیم ۳ پله جایگاهمان بهتر می‌شد و از منطقه خطر فاصله می‌گرفتیم.

وی افزود: دیشب ما یکی از بازیکنان را از دست دادیم و تمام دیشب به این فکر می‌کردم که چطور با کمترین جابجایی تیم را برای بازی مهیا کنم؛ با توجه به اتفاقاتی که برای تیم رخ داد، بازیکنان سخت جنگیدند و بیش از ۲درصد توان خود را در بازی گذاشتند.

تاوارس تصریح کرد: می‌توانستیم در نیمه اول بازی را تمام کنیم، توانستم یک بازیکن جوان را با تعویض معرفی کنم، بازیکنی که بعد از دومین تماس توپ گل دوم را بزند و اگر خوش‌شانس‌تر بودیم می‌توانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در مورد تعویض‌ها گفت: زمانی که به اصفهان آمدیم خبردار شدیم یک بازیکن نمی‌تواند بازی کند، شیوه بازی را چیده بودیم و نمی‌توانستیم خود را با این تغییر هماهنگ کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر به بازی‌های گذشته برگردیم، از ۳ بازی قبلی ۵۰ درصد امتیازات را گرفتیم و فکر می‌کنم نتایج بدی نبوده است، برای تیمی که در یازده بازی ۶ امتیاز گرفت، کسب ۴ امتیاز از ۳ بازی بد نیست.

واحد روابط عمومی
۹ دی ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.