به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال تیم فوتبال جوانان ایران از ۱۵ آبان وارد مرحله مقدماتی رقابت های فوتبال قهرمانی جوانان آسیا خواهد شد و در تهران برابر تیم های قرقیزستان، نپال و امارات قرار می گیرد. نخستین هدف شاگردان سیروس پورموسوی در این مرحله کسب مجوز حضور در دور نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی جوانان آسیاست که به میزبانی ازبکستان برگزار می شود.
تجربه نشان داده تصویری که امروز از این تیم ثبت شد در خاطر اهالی فوتبال ماندگار می شود تا سال های نه چندان دور در قامت تیم های ملی فوتبال امید و بزرگسالان دوباره شاهد ایستادن همین ستاره ها در کنار هم باشیم. همانطور که بسیاری از اعضای امروز تیم های ملی فوتبال المپیک و بزرگسالان ایران با تجربه حضور در تیم ملی جوانان به این رده رسیده اند و به نظر می رسد در جمع شاگردان مستعد تیم پورموسوی هم نفراتی هستند که در آینده فوتبال ایران نقشی ماندگار به نامشان ثبت خواهد شد.
قاب امروز ستاره های فردا را به یاد داشته باشید ، جوانانی جویای نام که با تلاش و پشتکار به پیراهن تیم ملی رسیده اند و اگر در همین مسیر به درستی گام بردارند حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.
شاگردان پورموسوی که به تازگی در مسابقات کافا عنوان قهرمانی کشورهای آسیای میانه را به نام خود ثبت کردند، در بازی های پیش روی خود چشم انتظار حمایت همه جانبه اهالی فوتبال هستند تا در ورزشگاه پاس قوامین با استفاده از امتیاز میزبانی نمایشی قدرتمندانه در برابر حریفان خود داشته باشند.

امیر حسین نیک پور ، محمد عسگری ، یاسین سلمانی و علیرضا منظمی از اصفهان در این تیم حضور دارند.

واحد روابط عمومی
۱۲ آبان ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.