هیئت فوتبال استان اصفهان

Isfahan Football Association

طاهری: به دنبال افزایش کیفیت لیگ ها در سطح استان هستیم/حضور نایب رئیس بانوان بهترین اتفاق اساس‌نامه بود

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، علی طاهری با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری این مراسم اظهار کرد: امروز شاهد برگزاری جشن اختتامیه فوتبال و فوتسال بودیم و بیشتر توان خود را برای برگزاری یک مراسم که در خور شأن فوتبال استان باشد به کار گرفتیم. امروز از ساعت هشت صبح میزبان جامعه فوتبال در بخش بانوان و آقایان هستیم و خرسندیم که تا این لحظه زمینه رضایت باشگاه‌ها را فراهم کرده‌ایم.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های استان بالا بردن کیفیت مسابقات است و به رغم اینکه استانداردها به لحاظ فنی فراهم است، اما بیشتر دغدغه ما کیفی سازی در همه ابعاد است. امیدوارم شاهد ارتقای فوتبال استان در بخش بانوان و آقایان باشیم، چراکه متأسفانه فوتبال اصفهان با این قدمت و سابقه مربیان ملی کمی دارد که این موارد باید اصلاح شود و باید از فدراسیون مطالبه گری کنیم.

بهترین استان از لحاظ برگزاری مسابقات هستیم

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان با اشاره به وضعیت برگزاری مسابقات اصفهان خاطرنشان کرد: آمار و ارقام نشان می‌دهد که یکی از بهترین استان‌ها در برگزاری مسابقات هستیم و طی جلسه‌ای که با سهیل مهدی داشته‌ایم بحثی کیفی سازی این رقابت‌ها مطرح شده است.

وی ادامه داد: به هر حال امیدوارم بتوانیم در استان و کشور شاهد حضور نمایندگان اصفهان در دو بخش آقایان و بانوان در رشته‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی باشیم چراکه لیگ پویا که به لحاظ کیفی سطح بالایی داشته باشد به رشد فوتبال کمک خواهد کرد. ریاست فدراسیون بر فوتبال بانوان تاکید بسیاری دارد و ما نیز حمایت‌های لازم را از تیم‌هایی که اسپانسر ندارند، خواهیم کرد.

حضور نایب رئیس بانوان بهترین اتفاق اساس‌نامه بود

طاهری با تشریح بهبود وضعیت فوتبال و فوتسال بانوان در بخش مدیریتی خاطرنشان‌کرد: جلسات متعددی را با هیئت‌های شهرستان‌ها برگزار خواهیم کرد. معتقدم یکی از اتفاقات خوبی که در اساس‌نامه‌های جدید رخ داده حضور نایب رئیس بانوان به عنوان عضو هیئت رئیسه هیئت‌های شهرستان‌ها است که می‌تواند مطالبه گری کند.

وی در خصوص فوتبال ساحلی افزود: در خصوص فوتبال ساحلی باید بگویم که جلیل حداد سال‌های زیادی برای فوتبال ساحلی زحمت کشید و قدردان تلاش‌های وی هستیم، اما باتوجه به زیر ساخت‌های ضعیف استان صنعت فرش حداد کمی از تیم داری دلسرد شد.

با ریسک‌پذیری امتیاز تیم فوتبال ساحلی را در اختیار گرفتیم

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان با اشاره به خرید امتیاز تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش حداد تصریح کرد: طی جلسه‌ای که با مسئولان شهری و نماینده مجلس داشتیم برنامه‌هایی در خصوص تقویت زیر ساخت‌ها در نظر گرفته شد و با کمی ریسک پذیری این تیم را تحت پوشش گرفتیم.

وی ادامه داد: در دوبازی ابتدایی دو پیروزی کسب کردیم و امیدواریم با تقویت زیر ساخت‌ها نتایج بهتری کسب کنیم. فکر می‌کنم زمین ساحلی ناژوان تا نیم فصل تحت اختیار ما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *