به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، علی طاهری ریاست هیئت فوتبال استان اصفهان پیرامون آخرین وضعیت حضور هواداران در استادیوم ها اظهار داشت: پس از برگزاری چندین جلسه با حضور عوامل سازمان‌ها و دستگاه های دخیل در بحث برگزاری مسابقات، طبق پروتکل اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مجوز حضور ۳۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه های استان برای حضور هواداران از سوی شورای تأمین استان صادر شد؛ از همین رو دیدار فولاد مبارکه سپاهان مقابل استقلال تهران و همچنین دیدار تیم ذوب آهن مقابل پرسپولیس تهران باحضور هواداران خواهد بود.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان در خصوص سهمیه تیم‌ها از ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه اظهار داشت: طبق آئین نامه، ۹۰ درصد از سهمیه ۳۰ درصدی به تیم میزبان و ۱۰ درصد از این ظرفیت به تیم میهمان تعلق خواهد داشت.
وی در خصوص بلیط مسابقات پیش رو تشریح کرد: بلیط فروشی دیدارها از این پس صرفا به صورت الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود و دیگر بلیط کاغذی و بلیط فروشی به صورت حضوری میسر نخواهد بود؛ دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن سخت افزار لازم را جهت سامانه بلیط فروشی آماده کرده اند و آدرس سامانه فروش بلیط اینترنتی به زودی اعلام خواهد شد.
طاهری، تشریح کرد: با توجه به الکترونیکی بودن سامانه بلیط فروشی، از هواداران عزیزی که موفق به خرید بلیط نشده‌اند درخواست می شود از تجمع مقابل درب ورزشگاه‌ها جهت نظم دهی به شرایط برگزاری بازی اکیدا خودداری کنند، به هیچ عنوان شرایط و ظرفیت حضور هواداران خارج از سهمیه و تعداد پیش بینی شده تغییر نخواهد کرد و از ورود هواداران فاقد بلیط الکترونیک توسط عوامل محترم نیروی انتظامی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
وی در خصوص واکسینه بودن هواداران اضافه کرد: سامانه های بلیط فروشی به سامانه‌های وزارت بهداشت متصل است و برای هوادارانی که از دریافت دز دوم واکسن آن‌ها کمتر از ۱۴ روز سپری شده باشد، امکان خرید بلیط وجود ندارد.
رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان در پایان گفت: از اینکه مجددا شاهد حضور هواداران عزیز دو تیم سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه ها هستیم خوشحالیم، امید است با همکاری هواداران فهیم اصفهانی بتوانیم میزبانی های شایسته را در لیگ برتر فوتبال کشور انجام دهیم.

واحد روابط عمومی
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
برچسب ها: ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.