هیئت فوتبال استان اصفهان

Isfahan Football Association

منصوریان: ذوب آهن زحمت کشید و پیروز شد

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پس از دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: در نیمه اول مالکانه بازی کردیم اما گل برخلاف جریان بازی، تیم ما را مجبور کرد به بازی احساسی روی بیاورد که مخالف این بازی هستم.

وی افزود: در طول هفته تمرین کردیم و می‌دانستیم ذوب‌آهن تاکتیک خاص اوت دستی دارد، اعتراضی به این تاکتیک ندارم و به هر روش سالمی می‌شود، گل زد.

منصوریان تصریح کرد: از زمان حضورم در فولاد فقط به استقلال باخته بودیم، برای بازیکنان سخت بود که برخلاف بازی مالکانه بازنده باشند، چند تعویض کردیم تا از ارسال‌ها نتیجه بگیریم اما زودتر از برنامه‌ریزی گل ریختیم و تیم‌های تارتار بعد از گل خوب دفاع می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: از نحوه آمدن به اصفهان راضی نیستم، دنبال بهانه نیستم اما برای حضور در تیم‌های باارتفاع باید، بابرنامه بود.

وی با بیان این‌که بهترین لحظات را در تیم ذوب‌آهن داشتم و نان و نمک ذوب‌آهن را خوردم گفت: ذوب‌آهن زحمت کشید و کیفیت این تیم را نمی‌شود زیر سوال برد، ۲ بازی سخت برای حفظ جایگاه داریم تا برای سال آینده برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم.

منصوریان در مورد این‌که در اول بازی زودتر به سمت تارتار رفت، بیان داشت: رسم این‌که مربیان به سمت یکدیگر بروند را قبول ندارم، فرقی ندارد، کدام مربی به سمت دیگری برود و سعی می‌کنم زودتر به سمت مربیان بروم، تارتار همبازی من بوده و احترام خاصی برای وی قائل هستم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد داوری گفت: وقتی داور خوب داوری می‌کند، ظلم است خسته نباشید نگویید، خیلی خوب داوری کرد و حق را می‌گویم اما فدراسیون کم‌لطفی دارد و چند جریمه برای من فرستاده است.

وی همچنین یادآور شد: آشفتگی نداشتیم، یک هیچ یا ۲ هیچ فرقی نداشت و باید گل تساوی را می‌زدیم، ارتفاع اصفهان تیم‌های جنوبی را اذیت می‌کند، بازیکنان خیلی دویدند تا به گل برسیم و دست به هرکاری زدیم تا گل مساوی را بزنیم اما‌ ضد حمله خوردیم.

منصوریان تصریح کرد: از بازیکنان راضی هستم، بچه‌های خیلی خوبی هستند، از فشار روحی سنگینی آن‌ها را درآوردیم و برای سال آینده آن‌ها را حفظ می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد حزباوی عنوان کرد: حزباوی بازیکن ما و بازیکن بسیار خوبی است، از بهترین استعدادهای آسیا و برای تیم ما نعمت است، اگر بتوانیم وی را حفظ می‌کنیم، اگر تیم خارجی باشد با ۲ میلیون و پانصد هزار یورو رضایت‌نامه می‌دهیم، بازیکن بسیار خوبی است و هرتصمیمی باشگاه بگیرد، تابع هستم.

وی در پایان گفت: تیم نونهالان و نوجوانان جام آوردند، اولین‌بار بود که برای آن‌ها تونل ایجاد کردیم، آینده فوتبال و چند ملی‌پوش در بین این بازیکنان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *