به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، ژوره مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری پیش از دیدار با نساجی مازندران اظهار داشت:  باعث افتخار هست که اینجا حضور دارم و باید بگویم کارهایی که شما خبرنگاران برای فوتبال انجام می‌دهید پراهمیت است.

وی افزود: زیاد در مورد لیگ اطلاعی ندارم اما نساجی تیم محترمی است و در مورد انتظارات تماشاگران نیز باید بگویم، وقتی مردم انتظارت زیادی دارند، حس و حال آن‌ها را درک می‌کنم و این می‌تواند چالش‌هایی را ایجاد کند.

مورایس بیان داشت: باید خوب عمل کنیم و انتظارات پایین‌تر باشد تا بتوانیم روی کار خود تمرکز کنیم و امیدوارم هواداران و  بازیکنان خوشحال باشند.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: نمی‌دانم فردا چه اتفاقی خواهد افتاد اما می‌دانیم نساجی تیم خوب و قابل احترامی است و می‌توانم بگویم کارم را پیش خواهم برد و بازیکنان می‌دانند که چه کاری باید انجام دهند.

وی بیان داشت: انتظارات پایین به این معنی‌ نیست که بلند پرواز نخواهیم بود؛ خود ما هر روز می‌خواهیم که بهتر باشیم و نمی‌دانیم در لیگ یا بازی بعدی که فردا است چه اتفاقی خواهد افتاد اما به اندازه کافی آماده هستیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم.

مورایس افزود: بازیکنان جوان انرژی بالایی دارند و من از بازیکنان جوان لذت می‌برم و هر بازی از آن‌ها استفاده می‌کنم؛ چرا که استفاده از بازیکنان جوان یک چالش واضح است و بازیکن باید به کیفیتی برسد که به ترکیب برسد و مطمئن باشید روزی از آن‌ها استفاده می‌کنیم که بتوانند به تیم کمک کنند.

سرمربی سپاهان در مورد حضور تماشاگران نیز گفت: من در ایران هستم و به قوانین احترام می‌گذارم و می‌توانم بگویم که حضور هواداران هیجان‌انگیز خواهد بود و آرزو دارم این اتفاق روزی رخ دهد و بتوانیم از حضور تماشاگران استفاده کنیم.

وی درباره تفاوت‌های فوتبال ایران و اروپا خاطرنشان کرد: من با تجربیات خودم اینجا هستم تا به تیم کمک کنم
و این دلیلی است که من اینجا هستم و من باور دارم به این که برای چه کاری اینجا هستم و می‌توانم با استفاده از تجربیاتم در اینجا یا هرکجای جهان به تیمی که تحت نظر من است کمک کنم.

مورایس در پایان در مورد امکانات نیز گفت: در کشوری هستیم که شور و علاقه به فوتبال در ایران زیاد است و با توجه به این شور و علاقه می‌تواند امکانات بهتر از این باشد.

واحد روابط عمومی
۲۶ مرداد ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.