به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اظهار داشت: تیم آلومینیوم سال‌ها اخیر فوتبال خوبی بازی کرده است، برخی بازی‌های این تیم را دیده‌ام؛ تیم خوبی هستند و خیلی خوب بازی می‌کنند و این یکی از دلایلی است که فردا بازی قشنگی خواهیم داشت، بازی خانگی است و می‌خواهیم بازی خوبی برای خودمان و هواداران داشته باشیم.

مورایس با بیان این که یک بازی خانگی در پیش داریم افزود: می‌خواهیم در کنار هواداران با بازی خوبی که به نمایش می‌گذاریم، نتیجه لازم را کسب کنیم، هیچ‌وقت در مورد نتیجه صحبت نکردم و نمی‌کنم چون نمی‌توانم آن را پیشبینی کنم؛ تیم خوب کار می‌کند، جو تیم به خوبی رو به جلو می‌رود و امیدوارم شرایط خوبی داشته باشیم.

سرمربی سپاهان در مورد مصدومیت فرناندز و شایعاتی در خصوص جلسه او و ساپینتو با کی‌روش گفت: مانوئل فرناندز یک مصدومیت درجه یک دارد و برای بازی فردا غایب خواهد بود و باید بگویم که هیچ جلسه‌ای با کارلوس کی‌روش نداشتم.

وی در مورد بازی تدافعی حریفان سپاهان خاطرنشان کرد: ما تیم سپاهان هستیم و تیم‌های مقابل در برابر ما تمایل به بازی تدافعی دارند و این کیفیت ما را نشان می‌دهد، در حال کار کردن هستیم و این متوقف نمی‌شود، ما به صورت روزانه کار می‌کنیم، بازی تهاجمی به کیفیت و جزئیات مرتبط می‌شود، همه‌ چیز به صورت ناگهانی و در یک لحظه تغییر نمی‌کند و به زمان نیاز داریم.

مورایس افزود: وقتی با تیم‌های تدافعی بازی می‌کنیم، برای ما یک چالش است که از آن استقبال می‌کنیم، دنبال راه‌حل هستیم و می‌دانیم که با کاروتلاش به نتیجه خواهیم رسید.

سرمربی سپاهان در رابطه با این که چه زمانی شناخت لازم از لیگ را به دست می‌اورد گفت: ما هیچ‌وقت همه چیز را نمی‌دانیم، حتی اگر ۲۰ سال اینجا مربی‌گری کرده باشم باز هم چیزهایی وجود خواهد داشت که اطلاعی در مورد آن نخواهم داشت؛ لیگ جدید و مربیان جدید و تفکرات جدید همه تفاوت ایجاد می‌کنند، این که می‌گویم شناخت ندارم، منظورم فرهنگ فوتبالی ایران است و می‌خواهم با شرایط آشنا شوم تا کارهای مثبت بیشتری انجام دهیم و به اهداف خارق‌العاده‌ای که داریم برسیم.

وی تصریح کرد: فکر نمی‌کنم استاد باشم اما با تجربه سالیان اخیر می‌توانم بگویم که خیلی زود با شرایط وقف پیدا می‌‌کنم، با دیدن بازی‌های بیشتر تفکراتی در ذهن من به وجود می‌آید که به من کمک خواهد کرد و دوست دارم شرایطی را مهیا کنم تا بتوانیم بازی‌های بیشتری ببریم.

مورایس در پایان در خصوص تعطیلات لیگ گفت: در مورد تعطیلات لیگ، فکر نمی‌کنم بار منفی‌ای برای ما داشته باشد، خوب است که وقفه‌ای کوچک وجود داشته باشد و بار فکری تیم پایین‌تر بیاید و بازیکنان با ذهن بازتری به مسابقات بازگردند و ما هم در این زمان می‌توانیم روی جزئیات کار کنیم تا بتوانیم تیم را ارتقا دهیم.

واحد روابط عمومی
۱۸ شهریور ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.