هیئت فوتبال استان اصفهان

Isfahan Football Association

مورایس: ناراحتم و این بدترین حس است/ از جزئیات استفاده نکردیم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، خوزه مورایس سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی سختی برای هر دو تیم بود. بازی کیفیت خوبی داشت. حریف ما باتجربه و باکیفیت بود.

وی ادامه داد:  امروز من اینجا با حسی ترکیبی و دوگانه هستم. بازی برای هر دو تیم باکیفیت بود. ما با پرسپولیس که باکیفیت است بازی داشتیم. از موقعیت‌ها می‌شد استفاده کنیم تا امتیاز بهتری بگیریم اما نشد! حس دیگر من این است که ناراحتم و این بدترین حس است که این نتیجه به وجود آمد. از نظر تلاش بازیکنان همه چیز خوب بود. در نیمه اول بعد از ۱۵ دقیقه مدیریت بازی دست ما بود.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: در نیمه دوم به گلزنی نزدیک شدیم اما حیف شد که استفاده نکردیم. از اول لیگ تا حالا باید بگویم هر دو تیم سعی داشتند کیفیت بالایی از خود نشان دهند. پرسپولیس تیم خوبی است و در این گونه بازی ها باید از جزییات استفاده کرد که ما این کار را نکردیم. باید تلاش بیشتری در این خصوص انجام دهیم.

مورایس در پایان افزود: چیزی باید به هواداران بگویم. امروز بازی خیلی خوبی بود تا هواداران در ورزشگاه باشند. باور من این است که چنین بازی هایی می تواند برای فوتبال ایران خوب باشد. از نظر اینکه می تواند به جامعه شادابی ببخشد. امروز یک میهمانی بود و کسانی که در ورزشگاه نبودند این میهمانی را از دست دادند. امیدوارم در آینده هواداران را در ورزشگاه ببینند. هوادارانی که اتوبوس تیم را همراهی کردند عشق شان را دریافت کردیم و از همه آنها ممنونیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *