۱۹سال

اول

اول

۱

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۶

بهمن

۱

نصف جهان

۳

۱۹سال

اول

اول

۲

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۶

فولاد ایرپک

 

سپاهان نجف آباد

 

۱۹سال

اول

اول

۳

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۷

پتوی لاله

۰

پادمان یدک ایرانیان

۱

۱۹سال

اول

اول

۴

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۶

آراد ورزش زاگرس

 

نوژن

 

۱۹سال

اول

اول

۵

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۶

آذرصنعت گلپایگان

۳

ایساتیس شاهین شهر

۳

۱۹سال

اول

اول

۶

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۷

میعاد فلاورجان

۰

علم و ادب

۰

۱۹سال

اول

اول

۷

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۷

سرخ پوشان شهرضا

۳

امید نقش جهان صفاهان

۰

۱۹سال

برتر

اول

۱

پنج شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۸

ضربه آزاد نقش جهان

۳

انقلاب ورزش

۱

۱۹سال

برتر

اول

۲

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۷

آینده سازان

۱

سپاهان نوین

۰

۱۹سال

برتر

اول

۳

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۶

ماهان طاد

۰

رضوانی

۱

۱۹سال

برتر

اول

۴

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۷

آبفا

۲

جاوید کاشان

۰

۱۹سال

برتر

اول

۵

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۷

خانه هنرمندان

۱

میلاد مهر

۱

۱۹سال

برتر

اول

۶

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۰۷

ماهان نوین

۱

آتیه سازان

۲

۱۹سال

برتر

دوم

۸

دوشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۲

داتیس

۰

انقلاب ورزش

۰

۱۹سال

برتر

دوم

۹

دوشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۲

سپاهان نوین

۱

آبفا

۱

۱۹سال

اول

دوم

۱۳

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

امید نقش جهان صفاهان

۰

آذر صنعت گلپایگان

۳

۱۹سال

اول

دوم

۱۱

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

ایساتیس شاهین شهر

۲

پتوی لاله

۰

۱۹سال

برتر

دوم

۱۲

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

آتیه سازان

۰

خانه هنرمندان

۲

۱۹سال

برتر

دوم

۷

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

آینده سازان

۱

ضربه آزاد نقش جهان

۱

۱۹سال

اول

دوم

۹

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

پادما یدک ایرانیان

۱

نصف جهان

۰

۱۹سال

برتر

دوم

۱۱

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

جاوید کاشان

۱

ماهان نوین

۰

۱۹سال

اول

دوم

۱۰

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

سپاهان نجف اباد

۱

آراد ورزش زاگرس

۶

۱۹سال

اول

دوم

۸

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

فولاد ایرپک

۱

بهمن

۲

۱۹سال

برتر

دوم

۱۰

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

میلاد مهر

۰

ماهان طاد

۱

۱۹سال

اول

دوم

۱۲

چهارشنبه

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

نوژن

 

میعاد

 

۱۹سال

برتر

سوم

۱۵

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۲۰

انقلاب ورزش

۱

میلاد مهر

۱

۱۹سال

اول

سوم

۲۱

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۲۰

آذرصنعت گلپایگان

۰

علم و ادب

۰

۱۹سال

اول

سوم

۱۶

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۲۰

آراد ورزش زاگرس

۳

فولاد ایرپک

۰

۱۹سال

اول

سوم

۱۵

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۲۰

بهمن

۱

پادمان یدک ایرانیان

۱

۱۹سال

برتر

سوم

۱۷

سه شنبه

۱۴۰۰/۰۷/۲۰

ماهان طاد

۱

آتیه سازان

۱

واحد روابط عمومی
۲۲ مهر ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.