هیئت فوتبال استان اصفهان

Isfahan Football Association

نکونام: یک موقعیت‌ هم به سپاهان ندادیم/ تمام تمرکزم روی باشگاه فولاد است

به گزارس خبرگزاری روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال اصفهان، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری بعد از دیدار با سپاهان اظهار داشت: بازی تاکتیکی بود، سپاهان را کاملا می‌شناختیم و بابرنامه بازی کردیم، سپاهان موفق شده بود ۶ گل بزند و موقعیت‌های زیادی ایجاد کرده بود اما امروز یک موقعیت هم به سپاهان ندادیم.

وی ادامه داد: توانستیم کنترلشان کنیم و حتی در ضدحمله اگر دقت می‌کردیم، زودتر به گل می‌رسیدیم، به مجموعه سپاهان به خاطر داشتن تیم بسیار قوی تبریک می‌گویم؛ کاملا بابرنامه بودیم و تعویض‌هایی کردیم، کیفیت خودمان را نشان دادیم.

نکونام تصریح کرد: شرایط خوبی را در زمین پیاده کردیم، اگر زودتر گل می‌زدیم، فرقی نمی‌کرد، عالی بازی کردیم و مستحق برد بودیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: از هوادارانمان تشکر می‌کنم که این راه زیاد را آمدند و ما را تنها نگذاشتند، جو خوب و قابل احترامی در ورزشگاه بود.

وی با بیان این‌که برای بازی‌های بعد تلاش می‌کنیم، بیان داشت: شکل تیمی ما است که کار گروهی انجام می‌دهیم و به نفر وابستگی نداریم، کنت از دروازه‌بان‌های خوب است و به همین دلیل او را جذب کردیم؛ با هم کار می‌کنیم و با هم نتیجه می‌گیریم و گل نخوردنمان به دلیل تلاش تیمی است.

نکونام با اشاره به این‌که برای تعویض‌ها برنامه داشتیم، عنوان کرد: برخی بازیکنان دیر به تیم اضافه شدند اما سعی می‌کنیم بازیکنان را به تیم اضافه کنیم، تیم‌ها آرزو دارند چنین بازیکنانی داشته باشند، بازیکنان کنار من هستند و از این نظر آدم خوشبختی هستم؛ اشکان و پاتوسی خود را نشان دادند و بازیکنانی هستند که می‌توانند بیشتر به تیم ما کمک کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد در مورد تیم ملی گفت: چیزی که برای من مهم است، فوتبال کشور است، همیشه نسبت به پیشرفت تیم ملی صحبت کرده‌ام، اگر تیم ملی به جام جهانی برود، لیگ خوب می‌شود زیرا بازیکنان تلاش می‌کنند به جام جهانی بروند، این اتفاق به فوتبال کمک می‌کند؛ وظیفه‌ام را انجام می‌دهم و اگر قرار باشد، دیده شوم که مربی خوبی هستم، قطعا این اتفاق خواهد افتاد.

وی ادامه داد: تمام تمرکزم روی باشگاه فولاد است، هرجایی باشم تمام تلاشم را برای تیم می‌کنم، تمرکزم روی کارم است و فکر دیگری ندارم.

نکونام در پایان در مورد قضاوت فغانی گفت: واقعا از قضاوت فغانی لذت می‌بریم، از چنین قضاوتی کیف می‌کنیم، فغانی افتخار فوتبال کشور است، زحمت کشیده است، حق او هست در فینال جام جهانی قضاوت کند زیرا لیاقت دارد، داوران خوبی در لیگ داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *