هیئت فوتبال استان اصفهان

Isfahan Football Association

و حالا نگاه فوتبال ساحلی آسیا به تیم علی نادری است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، عادت کرده بودیم هر گاه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا می٬درخشد و به جام جهانی صعود می‌کند، مارک اوکتاویوی برزیلی را روی نیمکت ایران ببینیم اما این بار این‌طور نیست. هدایت‌گر تیم ملی فوتبال ساحلی ایران علی نادری است. مربی‌ای که بعد از جدایی مارک اوکتاویو به طور موقت هدایت تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را برعهده گرفت اما رفته رفته آن‌قدر خوب نتیجه گرفت که می‌توان سال‌های سال هدایت تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را به او محول کرد.
درخشش تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا در تایلند و در نهایت صعود به جام جهانی شگفتی نیست. نه به این سبب که تیم ملی فوتبال ساحلی پیش‌تر هم در این مسابقات درخشیده بود و حضور در جام جهانی را در کارنامه دارد. به این خاطر که تیم علی نادری همین چند ماه پیش در دبی با شکست برزیل قهرمان جام بین قاره‌ای شد. جامی که هر سال در دبی با حضور ۸ تیم برتر جهان برگزار می‌شود و مهم‌ترین مسابقات در فوتبال ساحلی بعد از جام جهانی است.
علی نادری آن‌قدر تیم خوبی ساخته که در غیاب چند بازیکن از جمله سعید پیرامون هم جای هیچ حریف و حدیثی باقی نگذاشته است. ایران در بازی نخست از سد مالزی گذشت. بازی دوم با ازبکستان با نتیجه ۱۱-۱ به سود ایران پایان یافت. ایران در بازی سوم با نتیجه ۷-۲ از سد امارات گذشت و در نیمه نهایی هم نتیجه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران قاطعانه بود. پیروزی ۱۰ صفر در برابر بحرین. حالا ایران علاوه بر صعود به جام جهانی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام ملت‌های آسیا است. و در ادامه می‌توانیم به درخشش تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با مربی ایرانی در جام جهانی هم امیدوار باشیم. حالا فقط نه تنها نگاه ایران بلکه نگاه فوتبال ساحلی آسیا هم به تیم خوبی که علی نادری ساخته هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *