به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان در نخستین هفته از نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۹ آبان ماه ،۲ تیم هاپیر شاهین‌شهر و گیتی‌پسند اصفهان به مصاف هم رفتند.

این دیدار در حالی آغاز شد که لیگ فوتسال به دلیل اردوی تیم ملی فوتسال و وقفه‌ای یک ماه و ۱۲ روزه‌ای از سر گرفته شد تا بار دیگر تنور رقابت‌های فوتسال داغ شود.

در نیمه نخست این دیدار شاهد رقابت جذابی بودیم که سهم گیتی‌پسند ۳ گل و سهم هایپر در این نیمه ۲ گل بود. سعید احمدعباسی با به ثمر رساندن ۳ گل در این نیمه هتریک کرد و ۲ گل تیم هایپر را کامبیر گمرکی و ابراهیم حسینی به ثمر رساندند.

در نیمه دوم همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد دیدار جذابی از سوی هر ۲ تیم شاهد بودیم که گیتی‌پسند با به ثمر رساندن ۳ گل دیگر ۶ گله شد و هاپیر نیز با زدن یک گل ۳ گله شد و این دیدار در نهایت با نتیجه پر گل ۶ بر ۳ به سود گیتی‌پسند به پایان رسید.

گل‌های گیتی‌پسند را در این نیمه سعید احمدعباسی، مهدی مهدی‌خانی و پیمان حفیظی به ثمر رساندند و تک هاپیر را نیز بلال اسماعیل‌پور در این نیمه به ثمر رساند.

گیتی‌پسند با این پیروزی ۲۶ امتیازی شد و پس از مس سونگون در رده دوم و تیم هایپر نیز با ۱۴ امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار گرفت.

گفتنی است آقایان تارقلی زاده رئیس دپارتمان فوتسال ، دادخواه دبیر ، نجمایی مسئول واحد فوتسال هیئت فوتبال استان اصفهان و ناظران afc  با حضور در سالن تختی شاهین شهر ،از میهمانان ویژه این شهرآورد بودند.

واحد روابط عمومی
۱۱ آبان ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.