هیئت فوتبال استان اصفهان

Isfahan Football Association

گفت و گو با سرپرست دبيركل فدراسيون فوتبال : عبور از شرايط بحرانى با اتحاد و همدلى

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان و به نقل ازسايت فدراسيون مهدى محمد نبى كه پيش از اين نيز به مدت هفت سال سابقه دبيركلى فدراسيون فوتبال را داشته در نخستين مصاحبه پس از بازگشت به فدراسيون گفت:جا دارد ابتدا از حسن اعتماد سرپرست محترم و هيات رييسه فدراسيون تشكر كنم و همچنين به سرپرست سابق دبيركلى آقاى شكورى خسته نباشيد بگويم كه همه تلاش خودشان را در اين مدت براى تحقق اهداف فدراسيون به كار بستند. همچنين در اين شرايط ويژه براى عموم هم وطنان عزيز آرزوى سلامتى دارم و اميدوارم ملت شريف ايران با عمل به توصيه هاى پزشكى ازاين بحران بى سابقه به سلامت عبور كند.

نبى با تشريح برنامه هاو اهداف مورد نظر در فدراسيون فوتبال افزود:بيش از صحبت كردن و حرف زدن بايد به دنبال عمل گرايى براى خروج فوتبال از شرايط موجود باشيم. به اعتقاد من بايد در كوتاه ترين زمان ممكن برنامه هاى اجرايى و عملياتى فدراسيون را در چهار حوزه و در قالب يك طرح كوتاه مدت ويژه دنبال كنيم. ابتدا موضوع مهم اصلاح اساسنامه و برگزارى مجمع فوق العاده همچنين طى مراحل و تاييديه هاى مورد نياز در اولويت فعاليت ها قرار دارد. اين اقدام بايد با توجه به الزامات فيفا همينطور قوانين و مقررات كشور و مطالبات جامعه فوتبال به شكل دقيق و كارشناسى صورت پذيرد تا زمينه لازم براى برگزارى انتخابات فراهم شود.
سرپرست دبيركلى فدراسيون در تشريح دومين بخش از برنامه كوتاه مدت عملياتى گفت:حل مشكلات مالى فدراسيون به صورت اضطرارى و فورى اولويت ديگرى است كه بايد از طريق منابع مورد نظر در كوتاه ترين زمان ممكن انجام شود. با توجه به تجربه حضور در جايگاه دبيركلى فدراسيون معتقدم راه حل اجرايى و عملياتى براى تامين منابع مورد نياز و عبور از چالش هاى مالى فعلى وجود دارد و با تعامل و هم گرايى مى توانيم از تنگناى مالى موجود در اين مقطع عبور كنيم.

نبى همچنين اضافه كرد:ساماندهى تيم هاى ملى همچنين رسيدگى به مشكلات اين تيم ها از ديگر موضوعات و اولويت هايى است كه در برنامه كوتاه مدت مورد توجه قرار دارد. روند سازمان دهى ، برنامه ريزى و اجراى برنامه هاى آماده سازى تيم ها بايد پس از بحران كرونا به سرعت دنبال شود و با تمام قوا تيم هاى ملى را براى حضور در رويدادهاى پيش روى آماده كنيم. همچنبن لازم است در چهارمين بخش از برنامه كوتاه مدت تعامل نزديك و سازنده با نهادهاى بالادستى داخلى و خارجى را به بهترين شكل و با در نظر گرفتن منافع ، اعتبار و جايگاه بين المللى فوتبال ايران دنبال كنيم.در اين بين موضوع ترميم و تقويت كميته ها و دپارتمان هاى فدراسيون هم از اهميت ويژه اى برخوردار است تا به وظايف و مسئوليت هاى خود در بهترين شرايط عمل كنند.

مهدى محمد نبى در پايان گفت:حل مشكلات فعلى فدراسيون فوتبال در گرو تعامل و همكارى همه جانبه كليه دستگاههاى مسئول همچنين خانواده بزرگ فوتبال كشور است. اداره فوتبال بدون اتحاد، همدلى و همراهى فرد فرد خانواده فوتبال ممكن نيست.در اين مقطع حساس و شرايط ويژه جايى براى اختلاف و جناح بندى هاى مختلف نيست بلكه لازم است در راستاى حفاظت از منافع و اعتبار فوتبال ايران متحد و همراه باشيم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *