هیئت فوتبال استان اصفهان

Isfahan Football Association

گل محمدی: ارزش برد مقابل سپاهان خیلی زیاد است/ رسالت ما خوشحال کردن هواداران پرسپولیس است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان در خصوص این بازی اطهار داشت: خوشحالم که به شهر زیبای اصفهان آمدم. از هواداران خودمان در اصفهان ممنون هستم که امروز استقبال خوبی از ما انجام دادند. ما فردا بازی حساسی با سپاهان داریم و این تیم همیشه برای ما قابل احترام است.

* سپاهان رقیب همیشگی پرسپولیس است

وی افزود: بازی فردا برای هر دو تیم دیدار سختی خواهد بود و بازی راحت و آسانی برای هیچ کدام از تیم‌ها نخواهد بود. سعی کردیم بعد از اتفاقات بازی قبل از لحاظ روحی روانی آماده شویم. ما تمرینات خوبی در این مدت داشتیم و آنالیز خوبی هم از سپاهان انجام دادیم. سپاهان رقیب همیشگی ما در سال‌های اخیر بوده و این سه امتیاز بسیار مهم است. با همه قوا و با تمرکز تا جایی که بتوانیم در همه خطوط تلاش خواهیم کرد اما سپاهان تیم خطرناکی است و همه می‌دانیم ارزش این سه امتیاز زیاد است.

*انگیزه بالایی داریم و می خواهیم شادی به هواداران هدیه دهیم

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه این تیم شرایط سختی پشت سر گذاشته گفت:‌ ما آماده هستیم و یکی دو جلسه تمرین خوب انجام دادیم. در این شرایط شاد کردن دل هواداران اهمیت دارد و بازیکنان با تمرکز بالایی بازی خواهند کرد. موارد فنی را بررسی کردیم و اجرای آن می‌تواند به تیم کمک کند. همه بازیکنان انگیزه بالایی برای این بازی دارند و می‌خواهند به هواداران شادی هدیه کنند.

* امیدواریم عالیشاه بزودی به ما ملحق شود

گل‌محمدی در خصوص آخرین وضعیت امید عالیشاه ادامه داد: امید به این بازی نمی‌رسد و به همین دلیل با ما به اصفهان نیامده اما شرایطش بهتر شده است و امیدوارم به زودی به ما ملحق شود.

* رسالت ما این است که هواداران را خوشحال کنیم

وی در مورد اینکه آیا فوتبال اهمیت خودش را بعد از اتفاقات اخیر پیدا کرده،‌گفت: فوتبال برای همه ما مهم است و می‌تواند الهام‌بخش باشد. بخش بزرگی از جامعه با برد خوشحال و با باخت ناراحت می‌شوند و ما این رسالت را داریم تا هواداران خودمان را خوشحال کنیم و خدا را شاکرم که بخشی از این مسائل هستیم. نتایج روی جامعه تأثیرگذار است هر چند که ما امسال خوب بازی کردیم و نتایج خوبی گرفتیم. از شروع فصل کیفیت خوبی داشتیم و این نتیجه‌گیری می‌تواند شادی را به جامعه برگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *