هیئت فوتبال استان اصفهان

طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان تا اواسط اسفند بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان ، حسن کریمی رییس شرکت توسعه وتجهیزوزارت ورزش وجوانان،سلطان حسینی مدیرکل ورزش وجوانان استان ،تابش مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان ،سعیدبخش معاون اجرایی پروژه های فولادمبارکه ودیگر مسئولین استان ازاستادیوم نقش جهان بازدید بعمل آوردند.
دراین بازدید ، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن های ورزشی کشور گفت: طبقه دوم استادیوم نقش جهان تا اواسط اسفندماه سال جاری مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت همچنین پروژه سقف این مجموعه تا اواخر خرداد ماه سال آینده تکمیل می‌شود.
حسن کریمی پیش از ظهر امروز در بازدید از ورزشگاه نقش جهان اظهار داشت: پروژه استادیوم نقش جهان بسیار زیبا است و یکی از اشکالات اساسی آن طولانی شدن ساختش بود که اکنون به بهره‌برداری رسیده است.
وی ادامه داد: طبقه دوم این استادیوم در بازی پرسپولیس و سپاهان مورد بهره‌برداری قرار نگرفت که با پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان قرار بر این شد که این طبقه هم در مسابقات بعدی به بهره‌برداری برسد.
مدیرعامل جدید شرکت توسعه و نگهداری اماکن های ورزشی کشور گفت: امروز با بررسی های انجام شده در این بازدید قرار شد تا اواسط اسفند ماه سال جاری مجموعه استادیوم نقش جهان به بهره‌برداری برسد همچنین نواقص دیگر قسمت‌های آن هم برطرف شود تا کل مجموعه در اختیار مردم اصفهان قرار بگیرد.
کریمی با بیان اینکه برای بهره‌برداری از دیگر قسمت‌های استادیوم نقش جهان مشکل اعتباری وجود ندارد، بیان کرد: پوشش سقف این ورزشگاه هم در حال انجام است اما به دلیل سختی‌های فصل زمستان به بهره‌برداری کامل نمی‌رسد و حداکثر تا اواخر خرداد مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.