هیئت فوتبال استان اصفهان

افتتاح نخستین کارگاه قوانین و مسئولیت هاى رسانه اى فوتبال

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، مهدى تاج رییس فدراسیون فوتبال پیش از آغاز کارگاه ضمن قدردانى از حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیا و عوامل برگزارى این برنامه گفت:وقتى قرار است مسابقات لیگ در تمامى حوزه ها به صورت منظم و قانونمند اجرا شود به برگزارى چنین برنامه هایى نیاز داریم. خوشحالم که شاهد برگزارى نخستین کارگاه در این حوزه هستیم چرا که این نیاز در کشور وجود داشت و امیدواریم نمایندگان رسانه ها، باشگاهها و استان ها از این کارگاه آموزشى به خوبى استفاده کنند.

در ادامه دکتر احمدى معاون فرهنگى  وزارت ورزش و جوانان نیز در سخنانى با اشاره اهمیت برگزارى این کارگاه گفت:با گذشت هجده دوره از رقابت هاى لیگ برتر این نخستین بار است که چنین کارگاهى برگزار مى شود و البته اتفاق بسیار مبارک و ارزشمندى است. ما در خصوص برگزارى فصل جدید رقابت ها جلسات متعددى با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برگزار کردیم و خوشحالیم که فدراسیون فوتبال چنین برنامه مفیدى را در نظر گرفته است.مطمئنا این کارگاه مقدمه اى است برا اجراى قانون و تغییر شکل فعالیت هاى رسانه اى در مسابقات.

در ادامه این برنامه از پیشکسوتان رسانه هاى ورزشى همچون شهرام وزیرى، رضا میرزاییان و جهانگیر کوثرى تجلیل شد.

کارگاه قوانین و مسئولیت هاى رسانه اى از ساعت ١٠ صبح پس از مراسم افتتاحیه با تدریس کریستوفر راج آرلانته نماینده AFC گشایش یافت.

در این کارگاه آموزشی مدیر رسانه ای هیئت فوتبال استان اصفهان،آقای سپهر آقاابراهیمی نیز حضور داشتند.