هیئت فوتبال استان اصفهان

سپاهان فاتح شهرآورد اصفهان شد.

به گزارش روابط عمومی عیات فوتبال استان اصفهان ،سی و هفتمین شهرآورد اصفهان در لیگ برتر بین تیم‌های سپاهان و ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۷:۰۵ دقیفه روز جمعه با حضور پرشور هواداران فوتبال در ورزشگاه نقش جهان برگزار و در پایان سپاهان با نتیجه ۲بر صفر پیروز میدان شد.

در همان ثانیه های اول تیم سپاهان یک موقعیت خوب توسط سجاد شهباززاده از دست داد که در ثانیه ۲۰ این دیدار اولین کارت زرد توسط بنیادی فری داور این دیدار به او داده شد.

در ادامه تیم سپاهان با تشویق هواداران خود چند موقعیت دیگر داشتند که با بی دقتی مهاجمان این تیم از بین رفت.

در ادامه تیم ذوب آهن در ضد حملات در دقیقه ششم و هفتم و هشتم پشت سرهم بر روی دروازه سپاهان صاحب کرنر شد که در گلزنی بی نتیجه بود.
تیم سپاهان در ادامه توسط کیروس استنلی و محمدرضا حسینی موقعیت خوب گلزنی به دست آوردند که با واکنش خوب دروازه بان ذوب آهن روبه رو شد.

در بیست و پنج دقیقه اول این دیدار بازی پایاپای جریان داشت که سهم ذوب آهن بیشتر از میزبان بود.

در دقیقه ۳۵ تیم ذوب آهن توسط عباسی صاحب ضربه سر شد که از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت.
یک دقیقه بعد سپاهان نیز موقعیت خوبی داشت که توسط محمد رضا حسینی به بیرون رفت.

تیم ذوب آهن در نیمه نخست دیدار با وجود اینکه میهمان بود نسبت به میزبان بازی بهتری به نمایش گذاشت.

در دقیقه ۳۹ تیم سپاهان در یک ضد حمله توسط کیروش استنلی به گل رسید که توسط داور به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

نیمه نخست علی رغم تلاش هر دو تیم بدون گل به پایان رسید.
نیمه دوم در حالی آغاز شد که تیم سپاهان با وجود تشویق تماشاگرانش در دقیقه ۵۰توسط گیورگی ولیسانی با یک ضربه سر زیبا دروازه ذوب آهن را باز کرد. در ادامه تیم ذوب آهن حملاتی را روی دروازه حریف تدارک دید که بی نتیجه بود.

در دقیقه ۶۶ دوباره تیم سپاهان صاحب یک ضربه ایستگاهی پشت دروازه ذوب آهن شد که در برگشت کیروش استنلی گل دوم سپاهان را به ثمر رساند و با تشویش هواداران تیمش رو به رووشد.

سبزپوشان ذوب آهن در ادامه موقعیت های خوبی داشتند که به هدر رفت و یکی از این صحنه ها توپ برای گلزنی به مطهری نرسید.
در دقیقه ۸۳ در یکی از هجوم های ذوب آهن این تیم صاحب گل شد که توسط داود به دلیل آفساید کردند اعلام شد که با اعتراض بازیکنان و کادرفتی رو به رو شد.

در این دیدار پیام نیازمند، عزت‌الله پورقاز . گئورگی ولسیانی، مرتضی منصوری، امید نورافکن، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان تعویض ۶۳ علی قربانی محمد محبی، سجاد شهباززاده، در قیقه ۸۸ تعویض با میرزایی، محمدرضا حسینی تعویض با مهدی زاده ۶۵ و کی‌روس استنلی با هدایت امیر قلعه نویی برای سپاهان به میدان رفتند.

همچنین علیرضا منصوریان در این دیدار یوسف بهزادی، محمد نژاد مهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان تعوض احسان پهلوان دقیقه پنجم. محمدرضا عباسیتعویض دقیقه ۷۰با خلعتبری، قاسم حدادی فر، دانیال اسماعیلی فر، حمید ملکی، میلاد فخرالدینی تعویض با کران درخشان دقیقه ۸۴، مهدی مهدی پور و ارسلان مطهری را به میدان فرستاد.

این مسابقه را موعود بنیادی فر با کمک های حسن ظهیری،حسن یوسفی ، براتعلی مولوی،علی بای و محمد باقر پور باقر قضاوت کردند.

در این دیدار عزت الله پورغاز، مهدی کیانی،سجاد شهباززاده و قائم حدادی فر از داورد کارت زرد دریافت کردند.
با وجود تلاش ذوب آهن تا پایان بازی برای گلزنی ،سپاهان پیروز این میدان شد.