هیئت فوتبال استان اصفهان

اکبری: برای کسب نتایج خوب در بازی‌های جهانی ساحلی یکدل شدیم.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیرحسین اکبری در ابتدا درباره اردوی تدارکاتی در عمان گفت: پس از اتمام لیگ عازم اردوی خارجی در عمان شدیم که خوشبختانه از شرایط آب و هوایی یکسانی با قطر -میزبان بازی های جهانی ورزش های ساحلی برخوردار است. دو بازی دوستانه مناسب با تیم عمان هم در برنامه ما قرار گرفت که در بازی اول موفق شدیم روز گذشته به پیروزی 2 بر یک برسیم.

وی ادامه داد: شرایط تیم خدا را شکر خوب است و آماده‌ایم تا در بازی دوم که فردا برگزار می شود، نکات درخواستی کادرفنی را در زمین به اجرا بگذاریم و برای مسابقات اصلی در قطر آماده شویم.

اکبری با اشاره به شکست ایران برابر عمان در مسابقات قهرمانی آسیا تصریح کرد: در آن بازی نمایش خوبی مقابل عمان داشتیم اما متاسفانه بخت با ما یار نبود و اگر پنتالتی یا دیگر موقعیت هایمان به گل تبدیل شده بود در همان وقت اول بازی می توانستیم نتیجه دیگری را رقم بزنیم. به هرحال فوتبال همین است.

ملی‌پوش فوتبال ساحلی کشورمان با اشاره به شرایط تیم برای حضور در بازی های جهانی ورزش های ساحلی، گفت: همه بازیکنان به دلیل اینکه مسابقات لیگ تازه به اتمام رسیده از نظر بدنی و شرایط جسمانی آماده هستند و اردوی عمان بیشتر با هدف ایجاد هماهنگی و ارتقای سطح تاکتیکی تیم برگزار شده که کمک زیادی هم تا اینجا به تیم ملی کرده است.

وی افزود: تیم منسجمی داریم و پس از نتایج نه چندان خوبی که در انتخابی جام جهانی گرفتیم، اکنون همه یکدل شدیم تا نتایج خوبی در بازی های جهانی ورزش های ساحلی در قطر کسب کنیم و نتایج مسابقات آسیایی را فراموش کنیم.