هیئت فوتبال استان اصفهان

پایان اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال بانوان که از عصر روز جمعه در مرکز ملی فوتبال آغاز شده بود، روز دوشنبه 18 آذرماه به پایان رسید تا بازیکنان با حضور در باشگاه های خود به انجام تمرینات و برگزاری رقابتهای لیگ بپردازند.

در تمرین سه روز ملی پوشان، فعالیت های تکنیکی و تاکتیکی زیر نظر کادر فنی برگزار شد.

شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال به پایان رسید و در مدت 3 روزه بازیکنان تمرینات تکنیکی و تاکتیکی را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند. در این اردو بازیکنان با تجربه و بازیکنانی جوان در کنار یکدیگر حضور داشته و تمرینات خود را با انگیزه بالا پشت سر گذاشتند.

وی ادامه داد: تا پایان سال 4 مرحله اردوی تدارکاتی برگزار می شود و بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه نیز پیش رویمان است که این دو دیدار در روزهای ابتدایی اسفند ماه برگزار خواهد شد. برگزاری دیدار تدارکاتی برابر روسیه باعث می شود تا عیار تیم مشخص شود.

یاری در ادامه بیان کرد: سال آینده نیز تورنمنت چهار جانبه فوتسال در روسیه را خواهیم داشت و تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در سومین دوره از رقابتهای قهرمانی اسیا پیگیری می کنیم. کسب عنوان نخست برای سومین بار کار آسانی نیست و راه دشواری را برای کسب عنوان قهرمانی در پیش داریم اما بازیکنان و کادر تیم تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا بار دیگر موفق شویم.

وی در پایان گفت: تمام بازیهای لیگ را زیر نظر داشته و مرتبا بازیکنان را ارزیابی می کنم. درب تیم های ملی به روی تمامی بازیکنان باز است و هر بازیکنی که شایسته باشد و عملکرد فوق العاده ای داشته باشد بدون شک به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت خواهد شد.

 

گفتنی است خانمها سیده نسترن مقیمی، فرزانه توسلی، مهتاب بنایی و مهسا علی مددی از اصفهان در این اردو حضور داشتند.