هیئت فوتبال استان اصفهان

نویدکیا: موتور گلزنی سپاهان روشن شده است

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: فردا یکی از مهم‌ترین بازی‌های فصل خودمان را داریم؛ امیر قلعه‌نویی و بازیکنان گل‌گهر به تعریف من نیاز ندارند و قلعه‌نویی و کادرش از بهترین کادرهای فنی هستند.

وی ادامه داد: گل‌گهر بازیکنان باکیفیتی دارد و در ساختار هجومی و دفاعی خیلی خوب هستند، به حریفان کم شانس می‌دهند و سعی می‌کنند خوب بازی‌سازی کنند و شانس‌های خوبی ایجاد کنند؛ بازی سختی خواهیم داشت و حتی بازی نیم‌فصل اول را فراموش نکردیم که بازی جذاب و سختی بود که واگذار کردیم.

نویدکیا تصریح کرد: امیدوارم فردا همه بازیکنان در لیست بتوانند با تمرکز ۱۰۰ درصدی باشند و هرکدام بتوانند به تیم کمک کنند؛ از مهم‌ترین بازی‌های ماست که امیدوارم با بازی خوب امتیاز کامل بگیریم.

سرمربی سپاهان در مورد مصدومان تیمش گفت: محروم نداریم اما سلمانی شرایط بهتری دارد، علی‌محمدی و ریگی آسیب‌دیده هستند و ریگی بهتر شده و ممکن است از بازی بعدی به تیم کمک کند.

وی در‌ مورد خط حمله سپاهان بیان داشت: روند همیشگی را ادامه می‌دهیم، تیم در هفته‌های گذشته در موقعیت‌سازی و ضربات آخر خوب کار کرده است و خیلی امیدواریم این کار را فردا تکرار کنیم، البته گل‌گهر در دفاع خوب است و ایجاد موقعیت سخت است اما باید تلاش کنیم که بتوانیم موقعیت‌سازی کنیم و فوتبال خوبی ارائه کنیم.

نویدکیا در مورد تقابل با قلعه‌نویی عنوان کرد: قلعه‌نویی از بهترین مربیان تاریخ لیگ است، ۲ سال شاگرد وی بودم و تجربیات خوبی به دست آوردم، تیم‌های قلعه‌نویی همیشه هجومی بوده است، سال‌ها جزو بهترین‌های لیگ از لحاظ گلزنی بوده است که زحمات زیادی کشیده است؛ خیلی از ما مراقبت می‌کردند.

سرمربی سپاهان افزود: چون آسیب زیاد دیدم، نمی‌خواهم بازیکنم به دلیل یک برد بیشتر آینده خود را خراب کنند، مهم است بازیکنان به طور کامل خوب شوند بعد به تیم کمک کنند، امیدوارم به بازیکنان کمک کنیم شرایط بهتری داشته باشند.

وی در پایان گفت: تیم‌ها با سبک‌های مختلف بازی می‌کنند، باید در شرایط خاص تصمیمات درست بگیرم که به تیمم کمک کنم، چون تیم‌های قلعه‌نویی باکیفیت هستند، بازی جذاب و سختی برای هر ۲ تیم خواهد بود و هر ۲ تیم شانس پیروز شدن دارند و شانس برابر است و هر تیمی بهتر بازی کند برنده خواهد شد.