هیئت فوتبال استان اصفهان

قلعه نویی: هواداران سرمایه اصلی ورزش هستند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، نشست خبری بعد از مصاف سپاهان و گل گهر در محل سالن کنفرانس ورزشگاه نقش جهان برگزار شد.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در این نشست اظهار داشت:سرمایه واقعی ورزش و فوتبال هوادار است، همه دنیا راهکار ایجاد می‌کنند که هوادار را جذب کنند، اما ایران همه سالن‌ها تماشاچی می‌رود و فوتبال نمی‌رود که جای تعجب است.

وی افزود: جای هواداران سپاهان امروز خالی بود، فوتبال برای طرفدار است، نگاه‌ها عدالت محور باشد اگر قرار است هوادار به ورزشگاه برود همه شهرها این اتفاق بیفتد.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر ادامه داد: دو مقطع به سپاهان آمدم و به نوعی ایثار کردم، امیدوارم ساکت پاسخ این اظهارات را بدهد، آن سال اول که آمدم گفتند بودجه ۲۰ درصد کم شده اما با بودجه کمتر تیم پنجم را دوم کردم.

وی اضافه کرد: در دوره دوم به احترام هواداران تیم دوم را دادم و تیم چهاردهم را با بودجه زیر ۵۰ میلیارد گرفتم و تیم که حق اولی را داشت دوم شدیم، تیمی را ساختیم که پرسپولیس را در آزادی برد و دین خود را به سپاهان ادا کردم و جای تعجب بود که تیمی را برای آن چهار بار ایثار کردم چگونه تیمی که در جدول دوم است برخی از تماشاگران نماها شعار دادند.

قلعه نویی تصریح کرد: شما تیمی را دیدید که در جدول دوم باشد و علیه آن شعار بدهند، سال دوم زیر ۷۰ میلیارد بودجه داشتیم، شما آمارها را نگاه کنید بعضاً با این تصمیمات اشتباه جام و حذفی را از ما گرفتند.