هیئت فوتبال استان اصفهان

تارتار: روز خوب‌مان نبود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری بعد از مصاف با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی بسیار فیزیکی بود. تیم حریف برای حداقل امتیاز آمده بود و توانست با لطف کمک داور بازی به برد برسد. او روند ما را با اشتباه خودش تغییر داد.

وی افزود: می‌توانستیم در نتیجه بدون گل کار خود را به پایان برسانیم و تیم حریف به این شکل روحیه نگیرد. حداقل می توانستیم یک امتیاز بگیریم اما داوری اجازه نداد و سرانجام شکست خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: اگر آن صحنه آفساید نبود از امروز مربیگری را کنار می‌گذارم، اما اگر بود کمک داور را کنار بگذارند. همه جا فساد است و وقتی به گذشته باز می‌گردیم شک و شبهه ایجاد می‌شود. باید محرومیت بگذارند و اگر مربی هم خلاف کرد مادام العمر محروم شود.

وی تصریح کرد: کمک داور با پرچمی که باید می‌زد و نزد، تمام زحمات 5 هفته گذشته ما را به باد داد. نمی‌دانم چرا او آن صحنه را آفساید نگرفت. اکرمی داور مسابقه خوب قضاوت کرد، هرچند می‌توانست با بازیکنان حریف برخورد محکمتری داشته باشد.

تارتار با اشاره به اینکه ما هم در روز خوب مان نبودیم و در حمله ضعیف کار کردیم، گفت: در نهایت بازی باید مساوی می‌شد، اما نفت به 3 امتیاز رسید، سه امتیازی که از کمک داور دارند.