هیئت فوتبال استان اصفهان

تارتار: به داوری حیدری اعتقاد دارم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری پس از دیدار با مس رفسنجان اظهار داشت: از هواداران تشکر می‌کنم که امروز خیلی خوب ما را حمایت کردند و تیم حریف را به عقب بردند و می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

وی افزود: بازی نزدیکی بود، هر دو تیم شناخت خوبی از هم داشتند، در نیمه اول بازی متعادل بود و به غیر از صحنه پنالتی موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد نشد.

تارتار ادامه داد: صحنه پنالتی باید کارشناسی شود اما با شناختی که از حیدری دارم می‌دانم که به راحتی اشتباه نمی‌کند، حیدری از داوران بسیار باکیفیت است و اعتقاد بسیار زیادی به داوری ایشان دارم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص نیمه دوم گفت: تیم مس در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم بهتر از ما بود و ما خوب نبودیم، پس از تعویض‌هایی که انجام دادیم کفه ترازو به سمت ما بازگشت و بعد از آن بر بازی مسلط شدیم؛ موقعیت‌هایی داشتیم که تیم مس جانانه دفاع کرد و ما هم در ضربات آخر بی‌دقت عمل کردیم.

وی افزود: در مجموع کیفیت تیمی خوبی داشتیم، از بازیکنان خود تشکر می‌کنم که خوب و کم اشتباه بودند، تیم مس از تیم‌های بابرنامه فوتبال ما است، ربیعی از مربیان جوان لیگ ماست و برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

تارتار در مورد عملکرد دفاع ذوب‌آهن در این بازی گفت: دفاع ذوب‌آهن موقعیت خاصی به مس نداد ولی ما چندین موقعیت خوب به خصوص در ضربات ایستگاهی داشتیم، اسلامی در اواخر بازی به خاطر جوانی خود تعلل کرد و موقعیت را از دست داد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در رابطه با جذب مهاجم به جای سعید باقرپسند گفت: احتمال دارد اگر بازیکن آزاد باشد آن را جذب کنیم.

وی در پایان گفت: ما در هر سه بازی خود با این که با قرعه‌های سختی روبه‌رو بودیم، برای برد به میدان رفتیم، با تیم‌هایی بازی داشتیم که برای قهرمانی و کسب سهمیه بسته شدند، در بازی اول در شروع نیمه دوم ۱۰ نفره شدیم، در بازی دوم در دقایق پایانی درحالی که مدافع سرزن ما مصدوم شده بود، در لحضات پایانی گل دریافت کردیم و یک مقدار بدشانس بودیم.