هیئت فوتبال استان اصفهان

ربیعی: ذوب آهن تیم قابل احترامی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری پس از دیدار با ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: پیش‌بینی بازی نزدیک را داشتیم، در زمان‌هایی ما صاحب توپ و میدان بودیم و دقایقی نیز ذو‌ب‌آهن توپ را در اختیار داشت، ذوب‌آهن در دقایق پایانی فشار خوبی وارد کرد.

وی ادامه داد: اگر از فرصت انتهای نیمه اول و پنالتی استفاده ‌می‌کردیم، نتیجه بازی هم طبق خواسته ما جلو می‌رفت؛ طبق آنالیز و تحلیلی که داشتیم، ذوب‌آهن تیم منسجم و خوبی در کارهای دفاعی دارد و این را در بازی با پرسپولیس و تراکتور نشان داد.

ربیعی تصریح کرد: جزو برنامه‌هایمان بود که اگر به گل برسیم، برنامه‌های بعدی به بار بنشیند اما بازی خوب و نزدیکی بود؛ شاید به خاطر دو بازی قبلی که حقمان پیروزی بود، امروز تحت فشار بودیم که برد اول را به دست بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان افزود: از این مساوی رضایت دارم و از ۲ بازی خارج از خانه با امتیاز بیرون آمدیم و خط دفاعی ما رشادت خوبی داشت، روز خوبی در بازی نداشتیم، با این‌که رقیب چقری داشتیم، در دوبازی قبلی حق مسلم ما در جریان بازی از بین رفت.

وی در پایان گفت: اشتباهات تأثیرگذار داوری در بازی‌های قبلی تیم ما را تحت فشار قرار داد، ۴ امتیاز طبق نظر کارشناسان از تیم مس رفسنجان کاهش پیدا کرده است، نظارت بیشتر و دقت بیشتر داوران باید از ضایع شدن حق تیم‌ها جلوگیری شود.