هیئت فوتبال استان اصفهان

مورایس در نشست خبری پس از دیدار با استقلال؛ بازیکنان غیرت خود را نشان دادند/بابت حادثه برای عکاس ناراحت شدم

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری بعد از دیدار با استقلال اظهار داشت: خیلی ناراحت شدم بابت اتفاقی که برای عکاس بازی افتاد، امیدوارم سلامتی خود را زودتر به دست بیاورد.

وی ادامه داد: بازی ساده‌ای نبود، بازی‌های ابتدایی ما مقابل تیم‌های قدرتمند بود، تیم استقلال تیم خوبی بود و توانستیم نتیجه خوبی بگیریم و تیم غیرت نشان داد؛ اگر زمین کیفیت بهتری داشت، کیفیت بازی بهتری از هر دو تیم می‌دیدیم، همیشه دنبال ارتقا بازی هستیم و استقلال سختی کشید، اگر زمین بهتر بود، کیفیت بازی بهتر می‌شد.

مورایس با بیان این‌که بازیکنان این برد را به پیام نیازمند تقدیم کردند، گفت: اگر شناخت از من داشته باشید، همیشه می‌خواهم خوشحال باشم، هدف من خوشحالی در پایان روز است و به چیزی غیر از بردن فکر نمی‌کنم، اگر بازی را ببرم یا پیروز نشوم، می‌پذیرم، هدف ما آماده شدن و جنگیدن برای هدفمان است و بازی را بردیم و به هدفمان رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم با بازی‌های متفاوت و تیم‌های متفاوت رو به رو شدیم، استقلال خیلی بازی نکرد و به توپ های بلند روی آورد، تیمی که بازی بلند می‌کند باید منتظر توپ دوم یا سوم باشد و اگر خطا شود شانس ایجاد موقعیت دارند، مجبور بودیم به دلیل این نوع بازی بیشتر دفاع کنیم، می‌توانستیم بیشتر روی زمین بازی کنیم اما کیفیت چمن این اجازه را نداد.

وی در مورد وضعیت استقلال عنوان داشت: استقلال تیم خوب، قوی و فیزیکی است، سعی کرد از توپ‌های بلند استفاده کند و باید وفق می‌دادیم و ۳ امتیاز را می‌گرفتیم.

مورایس در مورد این‌که رضا اسدی همچنان پنالتی می‌زند یا خیر گفت: نمی‌دانم، هرکسی می‌تواند پنالتی از دست دهد، اسدی پنالتی را از دست نداد زیرا برگشت را گل کرد، مشکلی به اعتماد به بازیکنان ندارم و همچنان به اسدی اعتماد دارم، اگر خواست می‌تواند پنالتی بزند اگر نه به کسی دیگر مانند شهریار بدهد، اگر توپ گل نمی‌شد هم به وی اعتماد می‌کردم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به این‌که همه تیم‌های لیگ همچنان شانس دارند زیرا ۲۷ بازی دیگر وجود دارد، گفت: بابت هواداران ممنون هستم، بابت همبستگی و خوشحالی هواداران خوشحال هستم و بابت اتفاقی که برای عکاس افتاد ناراحت هستم.