هیئت فوتبال استان اصفهان

فکری: امتیاز گرفتن به قیمتی ارزش ندارد/به دنبال بالای جدول نیستیم

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال هوادار در نشست خبری پس از دیدار با ذوب‌آهن، اظهار داشت: بازی خوبی بود و غیر از آن بحث فنی، دیداری بود که آرامش خوبی داشت؛ نه روی نیمکت‌ها تنشی داشتیم و نه داوران مشکل خاصی را داشتند و به خوبی توانستند بازی را کنترل کنند.

وی‌ افزود: تعویض زودهنگام برنامه ما را بهم ریخت و نتوانستیم در نیمه اول کاری که می‌خواهیم را انجام دهیم، سنگینی هوا نیز تاثیرگذار بود، در نیمه دوم بهتر بودیم، موقعیت‌های زیادی به حریف ندادیم و در معدود خطرات هم حقیقی عملکرد خوبی داشت؛ امتیاز خوبی را به دست آوردیم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم.

فکری تصریح کرد: در بازی‌های گذشته فضای بازی به سمتی می‌رفت که بازی از دست داور در می‌رفت و کار سخت می‌شد، در بازی گذشته می‌تواستیم پیروز باشیم، بازی به بازی جلو می‌رویم، هر چقدر بازی سنگین‌تر باشد، انگیزه بازیکنان بیشتر است.

سرمربی تیم فوتبال هوادار ادامه داد: به دنبال حضور در بالای جدول نیستیم، اگر رتبه تک رقمی داشته باشیم، اهداف باشگاه محقق شده است.

وی با بیان این که از بازی دادن به بازیکنان جوان رضایت دارد، خاطرنشان کرد: از بزرگ‌تر‌های تیم تشکر می‌کنم که فضا را برای جوانان مهیا کردند، امروز مهدی باقری به میدان رفت، شاید بی‌دقتی‌هایی باشد اما در مجموع راضی هستم.

فکری ادامه داد: از نیما نکیسا که به رختکن ما آمد، تشکر می‌کنم، امتیاز گرفتن به هر قیمتی ارزش ندارد و ذوب‌آهن نیز این کار را انجام نداد که از آن‌ها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال هوادار در پایان گفت: فضای باشگاه‌های خصوصی و دولتی‌ متفاوت است، در هوادار افراد کمی در تصمیمات دخیل هستند و تصمیمات درستی گرفته می‌شود، فضای خوبی است اما تنها مشکلی که داریم نبود هواداران است، شاید هم این موضوع شمشیر دولبه باشد، امیدوارم حمایت‌‌ها به همین شکل ادامه داشته باشد.